Kocaeli Köprü Kesme

Kocaeli Köprü Kesme

Kocaeli Köprü Kesme

KOCAELİ KÖPRÜ KESME

Betonarmede büyük sorunlara yol açan ve gevrek bir kırılmaya neden olan eğik çatlakların kesme gerilmelerinden değil asal çekme gerilmelerinden kaynaklanması oldukça yaygın bir problemdir. Bu nedenle literatürde kesme sorunu olarak geçen bu olay aslında asal çekme sorunudur. Kesme, ancak asal çekme gerilmeleri için bir ölçü olarak kullanılabilir. Alınacak önlemler kesme gerilmeleri için değil asal çekme gerilmeleri için olmalıdır.

İşte Köprü Kesme Kocaeli makineleri bunlardan biridir.

Köprü Kesme Kocaeli makineleri, insanoğlunun hayatını ve iş yaşamını daha da pratikleştiren, kolaylaştıran ve oldukça da estetik bir güzellik katan bir makinedir.

Köprü Kesme Kocaeli uygulamalarında da görüldüğü gibi mermer, granit gibi sert tabakalı cisimlerin kesimlere çok kolay bir hale geldi.

Bu nokta da bir kaç tane Köprü Kesme Kocaeli makinesinin özelliklerini vererek daha kolay anlaşılma imkanı sağlamış olacağız.

STORMA CNC 4 Köprü Kesme Kocaeli makinesi

4 eksenli STORMA CNC 4 Köprü Kesme Kocaeli makinesi monoblok yapısı ve yüksek rijitliği ile titreşimsiz hassas ve hızlı işleme ve kesim sağlamaktadır. 360 derece kafa dönüş özelliği ile mermer ve granit plakalar üzerinde dairesel, basamak, fransız balkonu çok fonksiyonlu mobil operatör paneli üzerinden programlanarak otomatik olarak kesebilmektedir. Otomatik kesimin yanı sıra ayrıca mobil operatör paneli üzerinden eksenlerin manuel olarak hareket ettirilebilme avantajına da sahiptir.

3 eksenli STORMA Expert Monoblok Köprü Kesme Kocaeli Makinası

90 derece kafa dönüş özelliği ile 3 eksende tam otomatik kesim, 0 - 70 derece yan kesme,0-150 mm kesme derinliği, tarama ile profil işleme, Kaydırma tablası ile kolay yükleme opsiyonu, mobil operatör paneli, inverter ile devir ayarı ve mermer granit kesimi için hız ayarı ile hızlı kesim, pompalı merkezi yağlama standart aksesuar olarak donatılır.

3 eksenli STORMA Professional Monoblok Köprü Kesme Kocaeli Makinası

90 derece kafa dönüş özelliği ile 3 eksende tam otomatik kesim, 0 - 70 derece yan kesme,0-200 mm kesme derinliği, tarama ile profil işleme, Hidrolik kaldırma tablası ile kolay yükleme, mobil operatör paneli, inverter ile devir ayarı ve mermer granit kesimi için hız ayarı ile hızlı kesim, pompalı merkezi yağlama standart aksesuar olarak donatılır.

Jet Karot olarak Köprü Kesme Kocaeli ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve köprü kesme Kocaeli fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

 12 Temmuz 2018, id:7961
telefonwhatsappmail