Kocaeli Perde Duvar Kesimi

Kocaeli Perde Duvar Kesimi

Kocaeli Perde Duvar Kesimi

KOCAELİ PERDE DUVAR KESİMİ

Firmamız Jet Karot bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürünleriyle oldukça zengin bir makine parkuruna sahiptir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi da bunlardan sadece bir tanesidir. Karot Hidrolik Beton Kesme makinesi sayesinde perde duvar kesimi Kocaeli’da istenilen her açıda ve istenilen her betonda beton kesme işlemi gerçekleştirilmektedir. Hidrolik Beton Kesme makinesi perde duvar kesimi Kocaeli’da el değmeden uzaktan kumanda ile demir donatılı ve donatısız betonlarda titreşim yaratmadan, hasarsız, tahribatsız bir şekilde uygulanmaktadır. Hidrolik Beton Kesme makinelerinin testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Elmaslı kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır

Hidrolik Beton Kesme makinası perde duvar kesimi Kocaeli’da, istenilen yere yatay ve dikey olarak monte edilir, özel olarak dizayn edilmiş olan bir rayın üzerinde bulunan ve kesici üniteye bağlı olan bir testere sisteminden yararlanılır. Bu testere motordan aldığı güç ile rayın üzerinde hareket ederek beton kesme işlemini gerçekleştirir. Bu uygulamada perde duvar kesimi Kocaeli’da hatasız ve herhangi bir çatlak yaratmadan gerçekleştirilir. Bina yıkımında da kullanılan Hidrolik Beton Kesme makinaları, en fazla 1170 mm derinlikte beton kesimini yapar ve oldukça da güvenilir bir yöntemdir.

Hidrolik Beton Kesme makinaları perde duvar kesimi Kocaeli ilinde darbesiz ve titreşimsiz olduğu için yapıya herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle hızlı ve temiz bir perde duvar kesim imkanı sağlar.

Hidrolik Beton Kesme makinaları sayesinde perde duvar kesimi Kocaeli’da beton yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz.

Firmamız Jet Karot, Hidrolikli Beton Kesme makinalarıyla perde duvar kesimi Kocaeli hizmetlerinin yanında, havalandırma boşlukları, şaft açımları, tabliye tadilatları, kalın beton kesimleri, kapı ve pencere açımları, asfalt kesimi ve onarımı, inşaat derzleri ve kontrol derzleri, merdiven şaftları gibi birçok işlemi profesyonel karotçularla sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 12 Temmuz 2018, id:7965
telefonwhatsappmail