Kocaeli Saha Beton Kesimi

Kocaeli Saha Beton Kesimi

Kocaeli Saha Beton Kesimi

KOCAELİ SAHA BETON KESİMİ

Saha betonu, genel anlamıyla açık alanlara dökülen betondur. Bir diğer tanıma göre de, bilgisayar kontrolüyle istenilen oranlarda bir araya getirilen malzemelerin, beton santralında veya mikserde karıştırılmasıyla üretilen ve tüketiciye ‘taze beton’ olarak teslim edilen betona saha betonu denir.

Saha beton kesimi Kocaeli’da derz kesimi olarak adlandırılmaktadır. Derz, tanım olarak iki yapı elemanı veya bölümü arasında kalan aralık, bitişim yeri ifade edilir. Farklı genleşmelerinden dolayı oluşabilecek hasarları önlemek için bırakılan boşluklardır. Ayrıca derz kesimi, deprem payı olarak da ifade edilmektedir.

Saha beton kesimi Kocaeli’da ki amacı daha çok betonun alan genişliğinden dolayı çatlama veya kırılmasını önlemektir. Saha beton kesimi Kocaeli’da, alana dökülen beton belli ölçümler dahilinde kesilerek betonun bir bütün halinde sadece bir ağırlık merkezi üzerinde bırakılması önlemek içindir. Böylelikle saha betonu kesimi Kocaeli’da beton kırılmaya ve çatlamaktan kurtarılır.

Saha beton kesimi Kocaeli işlemi elmaslı testere beton kesme makineleriyle yapılmaktadır. Bu makineler sayesinde saha beton kesme işlemi sırasında titreşim olmadığında kesim sonrası herhangi bir düzeltme ihtiyacı duyulmaz.

Jet Karot olarak saha beton kesimi Kocaeli ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 12 Temmuz 2018, id:7969
telefonwhatsappmail